Garanti'den Görüntülü Çağrı Merkezi

Garanti Bankası, görüntülü iletişim teknolojisi Videofon'u kullanıma sunan Türk Telekom'un desteğiyle, çağrı merkezi hizmetlerini yeni bir boyuta taşıyan Görüntülü Çağrı Merkezi uygulamasını başlattığını duyurdu.

Garanti Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre, mortgage sektöründe ilk defa hayata geçirilen hizmet kapsamında; Garanti Bankası ile çalışan emlak ofislerine gelen müşteriler, Türk Telekom teknolojisiyle geliştirilmiş, ev ve işyeri telefonları gibi sabit hatlardan görüntülü konuşma imkânı sunan Videofon sayesinde, 444 EVİM - 444 3846 hattındaki Mortgage Uzmanları ile yüz yüze görüşerek bilgi ve destek alabilecek; mortgage başvurusunda bulunabilecek.


Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil, "Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için online hizmetlerimizin sayısını her geçen gün artırıyoruz. Pilot çalışmalarına geçtiğimiz Eylül ayında CEBIT fuarında başlanan Görüntülü Çağrı Merkezi sayesinde, müşterilerimiz, Garanti Mortgage Uzmanları'na kolayca ulaşarak, interaktif bir şekilde bilgi alabilecek. Türk Telekom'la birlikte geliştirdiğimiz ve mortgage sektöründe bir ilk olma özelliği taşıyan hizmetin, müşterilerimizin yanı sıra emlak ofislerine de büyük kolaylık sağlayacağına inanıyoruz. Mortgage konusundaki uzmanlığımızı her kanaldan müşterilerimizin hizmetine sunmaya devam edeceğiz" dedi.
Türk Telekom Satış Başkanı Aydın Çamlıbel ise, ilk defa Türk Telekom çağrı merkezlerinde sunulan Görüntülü Çağrı Merkezi uygulamasının Garanti Bankası işbirliğiyle sürdürülmesini şöyle değerlendirdi: "Grup şirketlerimizden Argela'nın geliştirdiği ve Türk inovasyonu adına son derece önemli bir ürün olduğunu düşündüğümüz Videofon ile Çağrı Merkezi'nden faydalanan müşterilerin hayatlarını kolaylaştıracağız."

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !